Spring til indhold

Undskyld — hvis du er en af dem der har fået alt for mange mails fra os i dag

Du har måske fået en stribe mails fra os inden for den sidste time. Det var slet ikke meningen, og der er ikke noget, du skal gøre ved dem.

Forklaringen er kedelig. Vi er i gang med at flytte vores nyhedsarkiv fra den gamle platform over på sustainor.eu. Da artiklerne blev lagt op, sendte systemet en mail af sted for hver eneste — fordi en indstilling, vi havde overset, siger at nye artikler skal mailes ud.

Det blev opdaget og lukket undervejs. Men der smuttede en masse mails af sted, før vi fik stoppet det.

Artiklerne er ægte nok — det er vores nyheder fra det seneste halvandet år, og de ligger nu samlet på sustainor.eu/viden. Du skulle selvfølgelig bare ikke have haft dem som en masse mails.

Vi havde endda lagt migrationen på en søndag for ikke at genere nogen…suk….

Undskyld for rodet. Vi lægger os fladt ned.

…og hvis du ikke er en af dem der er blevet spammet af os i dag, så kan du jo også bare slette denne mail 🙂

mvh

Dennis Thaagaard
Sustainor

Scroll to Top

Discover more from Sustainor A/S

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading